Inovovaná flash technologie razítek Colop EOS LINE

  • 34 základních velkostí razítek - unikátní XXL rozměr razítka EOS 140 121 x 89 mm
  • 41 typů razítek (ve tvarech textové desky: obdélníkové, čtvercové a kulaté)

Flash razítka EOS umožňují až 20 000 kvalitních otisků.

Polštářky (barvy: černá, modrá, červená, fialová, zelená, oranžová a zlatá) lze jednoduše doplnit barvou.

Design rukojeti včetně osvědčeného indexového okénka je vytvořen dle úspěšné, jednotné tvarové linie, modelové řady COLOP PRINTER .

Razítka flash EOS od COLOPu tak nabízejí jako první flash razítka s možností personalizace prostřednictvím index okénka.

Modely EOS 110,115,120,130 a 140 umožňují X-Large otisky až do velikosti o rozměrech 121 x 89 mm. při malé konstrukční velikosti a moderním designu. K dispozici jsou i kulatá razítka s rozměry otisku 17, 30, 42, 45 a 51 mm.

Exkluzivní výhodou flash razítek EOS LINE, je velice kvalitní otisk velkých inverzních ploch a možnost využití i bitmapové grafiky (např. fotografie), což je u samobarvicích razítek technicky nemožné (viz vzory otisků zde).

NOVINKA - razítka Colop EOS lze nyní opatřit speciální rychleschnoucí barvou, jež umožňuje tisknout i na nesavé materiály (např. kov, sklo, mikrotenové obaly a další plasty).

Řada EOS EXPRESS v základních velikostech umožňuje výrobu během 15 minut! (do 15 min. je razítko plně funkční - tiskne).

Jako novinku, nyní nabízíme EOS R 17 Industry, model pro průmyslové využití. Razítko je napuštěno rychleschnoucí barvou a je vhodné pro značení hladkých povrchů materiálů, jako je kov, sklo nebo plast.

Vzduchotěsný uzávěr zabraňuje vysychání razítkové barvy, robustní hliníkové tělo umožňuje použití i v průmyslovém, zátěžovém prostředí.

logo-eos
Razítka do 15 minut
Flash razítka Colop EOS
Display EOS

Katalog EOS Colop

Novinka - Colop EOS Line Express razítko do 15 minut

kosikcervenyweb1

Razítka Centrum Sedinová - Flash razítka Colop EOS LINE e-shop online

Podpořte na nás na Facebooku

Facebook

© TIBOR SEDIN 2019

Razítka Centrum, Gabriela Sedinová | Ondříčkova 8, 130 00 Praha 3 - Vinohrady | tel.: 222 221 675, 608 000 511 | Napište nám

Pokud hledáte nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu, jste na správné adrese

Razítka Colop

Logo Razítka Centrum Sedin Razítka Sedin 25 let od založení

Obrázkový přehled flash razítek Colop EOS

logo-eos