Razítka Centrum Sedin - Představujeme nový Colop Printer a Pocket Plus

Představujeme další letošní novinku - Colop Pocket Plus

razítko na cesty a do kapsy

Podpořte na nás na Facebooku

Facebook

© TIBOR SEDIN 2019

PR30wredCoverlockedm
Razitko Microban Colop Printer new
microbanColop
green line Colop

Moderní design, kvalita, odolnost a mnoho technických (nejen) vychytávek, předurčuje novému Printeru výsostní postavení na trhu razítek. Lze tedy očekávat, že se brzy objeví "originální" nekvalitní kopie od konkurence.

Colop Printer 2014 nov˘-printer-popis

Nový Colop Printer - jedinečný jako vy

Nový COLOP Printer je navržen tak, aby integroval všechny výhody samobarvicího razítka s moderním a vynikajícím designem.

ImageCard XXL nabízí individualizaci razítka na nejvyšší úrovni - tím je razítko jedinečné... jedinečné jako vy!

Četné patentované inovace a fascinující technické detaily zaručují snadnější a přesnější razítkování.

Nová razítka jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě těla jako standard. Výslednou barvu razítka však ovlivní až vložená Image kartička. Každé razítko je dodáváno s vloženou XXL Image kartičkou umístěnou pod průhledným okénkem těla razítka a další karta (v jiné barvě) je zahrnuta v jednom balení. Všechny Image kartičky jsou potištěny na obou stranách, což standardně umožňuje 4 barevné kombinace pro každé razítko.

Zcela nová a unikátní je možnost, si zdarma, pomocí volně přístupné online aplikace ImgeCard Designer, kdykoliv snadno vytvořit a vytisknout vlastní Image kartičku, což de facto umožňuje neomezené úpravvy designu razítka, vložením vlastního loga, fotografie, kresby, textu nebo QR kódu, dle přání zákazníka.

Nová razítka jsou k dispozici ve velikosti 20 (14 x 38 mm), 30 (18 x 47 mm), 40 (23 x 59 mm), standardně v každém balení se spodním krytem bez příplatku.

Spodní kryt razítka (zmenší razítko o 20 % a chrání razítko při vložení do kapsy či tašky), je standardní součástí balení a bez příplatku.

Kromě základních verzí v černé a bílé barvě těla razítka (CO2 neutral) jsou razítka k dispozici následujících verzích: Green Line - vyrobené převážně z obnovitelných a recyklovaných materiálů a Printer Microban ® - razítka s Microban antibakteriální ochranou a také ve verzích razítek k vlastnímu sestavení textu.

Razítko Colop, nejprodávanější produkt, vždy nabízí nejlepší řešení pro vaše (skoro) všechna přání.

A ještě to nejdůležitější: Nová razítka Colop Printer (včetně spodního krytu razítka) budou u nás k dispozici za stejnou cenu, jako dosavadní typy razítek Colop.

U nás již v prodeji

Imagecard Colop Printer Colop Pocket Satmp Plus New-Printer-fiada
divider2

Nová řada Green Line

Nová řada Microban

Razítko Green Line Printer new

Nový Colop Printer se spodním krytem

(příslušenství zdarma)

Razítka Centrum, Gabriela Sedinová | Ondříčkova 8, 130 00 Praha 3 - Vinohrady | tel.: 222 221 675, 608 000 511 | Napište nám

Pokud hledáte nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu, jste na správné adrese

Razítka Colop

Logo Razítka Centrum Sedin Razítka Sedin 25 let od založení