Firma Razítka Centrum, certifikovaný výrobce razítek, navazuje na tradici firmy Tibora Sedina, jednoho z prvních porevolučních soukromých výrobců razítek v Praze. Viz Rozhodnutí o povolení poskytování služeb z 25.1.1990

Firmu Razítka Sedin, založil spolu s manželkou Danielou, Tibor Sedin v lednu 1990 a záhy se stali největšími výrobci razítek v České republice.

V období od roku 1990 až 2006 jsme vyrobili více než 3 miliony razítek (bez porad a manažerských titulů). Firma Razítka Sedin, byla vždy iniciátorem nových technologií v razítkářském oboru a jako první v ČR jsme zavedli systém spoluprací, partnerství se sběrnami zakázek.

Ještě před příchodem internetu (od roku 1993), jsme zavedli elektronickou formu zasílání souborů se sazbou razítek prostřednictvím BBS. Jako první z oboru v Evropě, jsme s několikaletým předstihem, spustili v roce 1996 naši online internetovou aplikaci pro objednávky razítek. Zakázky se tehdy ujal a naprogramoval ji Ivo Lukačovič, zakladatel portálu Seznam.cz. Odkaz na abecední seznam firem portálu seznam.cz z roku 1996, kde nás lze najít pod písmenem "S".

Vyvíjíme a stále zdokonalujeme IT aplikace, příkladem je naše vlastní aplikace pro online objednávky razítek a online objednávka vizitek. Jako první jsme zavedli tisk vizitek s grafickými, barevnými QR kódy s logem.

Profesionální přístup, dlouholetá praxe na špičce oboru, úzká specializace, precizní práce a spolehlivost, špičkové technické vybavení, jsou přidanou hodnotou, jíž našim zákazníkům poskytujeme.

Nejspíše i fakt, že jsme trvalým zdrojem "inspirace" (otrocké napodobování a kopírováni) pro "konkurenci", svědčí o tom, že svoji práci děláme dobře.

Historie výroby razítek ve světě a u nás

 

Razítka Centrum

Gabriela Sedinová, Daniela Sedinová, Tibor Sedin originál

Razítka Sedin - rok 1990rok 1990
Razítka Sedin Rytířskárok 1993

Nejrychlejší online objednávka razítek s 35% slevou

Tisk vizitek Praha, Vizitky s QR kódem

Razítka Centrum Sedinová - O nás

Podpořte na nás na Facebooku

Facebook

© TIBOR SEDIN 2019

Razítka Centrum, Gabriela Sedinová | Ondříčkova 8, 130 00 Praha 3 - Vinohrady | tel.: 222 221 675, 608 000 511 | Napište nám

Pokud hledáte nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu, jste na správné adrese

Razítka Colop

Logo Razítka Centrum Sedin Razítka Sedin 25 let od založení
Facebook